امروزه با توسعه و گسترش سریع جوامع بشری و نیاز مبرم به یک زبان مشترک جهت ارتباط و تعامل بیشتر، زبان انگلیسی به عنوان زبان رسمی بین المللی بیش از پیش در اولویت و لیست نیازهای اساسی هر فرد جهت نیل به اهداف والای موفقیت در زمینه های تحصیلی و شغلی قرار گرفته است.

خانه زبان پویا که در سال ۱۳۸۹ تاسیس گردید، با بیش از یک دهه فعالیت مستمر با عنایت از الطاف الهی در سه شعبه فعال در مسیر تعالی فرهنگ علم و دانش این مرز و بوم به ویژه شهر جدید عالیشهر گام‌های ارزنده‌ای را پیموده است. این واحد فرهنگی آموزشی به عنوان فعال ترین قطب آموزشی این دیار با بهره گرفتن از مدیریتی پویا و زنده و کادر اداری و آموزشی مجرب و فرهیخته تاثیر پایداری در رشد فرهنگ و دانش زبانی فرزندان این شهر نو بنیاد در تمامی مقاطع سنی داشته است. ما مفتخریم که همواره با شعار "کیفیت برتر آینده روشن تر" پیشگام در عرصه آموزش زبان انگلیسی به سبک نوین و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا در این حوزه بوده ایم، هستیم و خواهیم بود.

و اینک با توجه به شرایط کشور ما از نظر ابتلا به ویروس کرونا از اوایل اسفند ماه سال ۹۸ تا به امروز که منجر به تعطیلی موسسات و مراکز آموزشی حضوری کل کشور گردید، تیم پویا با برنامه ریزی، تلاش و پشتکار شبانه روزی کارشناسان توانمند انفورماتیک و فداکاری کادر خستگی‌ناپذیر اداری با وجود مخاطرات ناشی از شیوع بیماری و همچنین اساتید همدل و همراه همیشگی خود، سربلند چون گذشته، فعل خواستن را در اندک زمانی به توانستند تبدیل نموده و توانمندی این مجموعه بزرگ را به منصه ظهور رسانیده است و با توکل به حضرت دوست در این مسیر رشد و بالندگی، طلایه‌دار خدمت صادقانه به همشهریان عزیز بوده است.

ما تحقق آرمان های خود را همواره مرهون همراهی و حضور ماندگار زبان آموزان و خانواده های عزیز در کنار خود می دانیم. با راه اندازی این مرجع آموزشی جهت ایجاد ارتباط آسانتر و سریع تر شما با ما، بی صبرانه منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهاد های سازنده شما بزرگواران هستیم. بر ما منت نهاده، کاستی ها را بر ما ببخشایید و با راهنمایی های ارزنده در شکوفایی و نوآوری مجموعه خود سهیم باشید.

با آرزوی سلامتی و بهروزی برای همه عزیزان
سپاسگزار و اردتمند شما
میثم مظفری زاده
مدیر آموزش خانه زبان پویا